Proč kuchyň Gorenje

Kuchyň je přirozeným centrem a srdcem domácnosti, místem, kde trávíme mnoho času, realizujeme své kuchařské ambice, rodina se schází u prostřeného stolu... Vyberte si proto kuchyň, která odpovídá vašim estetickým, funkčním i ekonomickým požadavkům a ve které se i po letech budete cítit příjemně.

Kuchyň je přirozeným centrem a srdcem domácnosti, místem, kde trávíme mnoho času, realizujeme své kuchařské ambice, rodina se schází u prostřeného stolu... Vyberte si proto kuchyň, která odpovídá vašim estetickým, funkčním i ekonomickým požadavkům a ve které se i po letech budete cítit příjemně.

 

8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT KUCHYNĚ Gorenje

Zkušenosti a kvalita 
Společnost Gorenje zaručuje profesionalitu a kvalitu, kterou čerpá z více než šedesátiletého úspěšného působní na evropských trzích.

Spojení kuchyní a spotřebičů jedné značky
Kuchyně a spotřebiče gorenje zajišťují funkční harmonii, sladěný design i odpovídající rozměry. Na jednom místě získáte do detailu promyšlené řešení a vše je v dokonalém souladu.

Základní návrh ZDARMA 
Profesionálně vyškolený personál studií KUCHYNĚ gorenje s vámi projde všechny kroky vedoucí k realizaci nové kuchyně a fundovaně zodpoví každý váš dotaz. Výsledkem bude ideální kuchyň odpovídající vašim individuálním představám i prostorovým dispozicím. Základní návrh je ZDARMA a je zpracován v profesionálním kreslicím programu CARAT, díky kterému nebude pro Vás problém si představit Vaši vysněnou kuchyni v prostoru Vašeho domova..

Kompletní servis 
Od návrhu kuchyně, přes realizaci, dopravu a montáž se můžete spolehnout na nás. Nová kuchyň bez starostí. gorenje+ 

Pravidelné prodejní akce a dostupná cena 
Orientujeme se na ideální poměr mezi kvalitou a cenou a jako jedni z největších výrobců domácích spotřebičů v Evropě máme možnost zařídit u našich partnerů snížení cen, které promítáme do finální ceny pro zákazníky. U nás tak pořídíte kuchyň nejvyšší kvality za dostupnou cenu nebo dokonce ušetříte v rámci atraktivních slevových akcí. 

Důraz na ekologii,  moderní a šetrné technologie 
Ohleduplnost k životnímu prostředí, šetrný provoz a nízká spotřeba energií jsou našim společným cílem. Gorenje se dlouhodobě orientuje na vyspělé technologie a inovace, které využívá při výrobě celého portfolia domácích spotřebičů. 

Atraktivní vzhled a nadčasový design nábytku 
Z nabídky KUCHYNĚ gorenje si může vybrat každý podle svého vkusu a stylu: Modelová řada MODERN – pro ty, kteří upřednostňují moderní a osobitý styl, preferují individualitu, jsou odvážní a nezávislí v životě i při výběru tvarů, materiálů a barev, rádi vynikají a nehledají kompromisy.
Modelová řada CLASSIC – pro ty, kteří dávají přednost tradici a jistotě. Útulný domov považují za nezbytnou součást spokojeného a plnohodnotného života. Elegance, nadčasovost a spolehlivost jsou jejich prioritami.  Rádi se obklopují jemnými, decentními liniemi, příjemnými a inspirativními barvami.  
Modelová řada RUSTIC – pro ty, kteří mají rádi ověřené hodnoty a podléhají nostalgickému kouzlu „starých dobrých časů“. Dokážou ocenit ušlechtilou krásu a respektují odkaz minulosti jako základu moderní současnosti. Tradiční ve vzrušujícím kontrastu s novým.

Designové řady spotřebičů 
Gorenje spolupracuje se světoznámými designéry jako je Karim Rashid, Ora-ïto nebo Studio Pininfarina a výsledkem jsou unikátní designové řady spotřebičů, které se stanou ozdobou každé kuchyně. 

Mezinárodní ocenění 
Značka Gorenje získala několik mezinárodních ocenění za design a inovace, včetně prestižní ceny Red Dot Design Award a Plus X Award.

 

6 KROKŮ K VAŠÍ NOVÉ KUCHYNI, KTERÉ JSOU PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Profesionální poradenství
Školený personál našich kuchyňských studií vás provede cestou výběru správné kuchyně, zodpoví každý váš dotaz a doporučí to nejvhodnější řešení.

Precizní návrh
Zkušení návrháři ve studiích KUCHYNĚ gorenje vám prostřednictvím moderního kreslicího programu CARAT připraví precizní návrh, takže máte skutečně perfektní představu o vzhledu vybrané kuchyně. Základní návrh je vždy 

Zaměření kuchyně
Odborné zaměření prostoru pro vaši kuchyň předejde možným problémům a dodatečným nákladům.

Doprava a montáž kuchyní
Na míru vyrobenou kuchyň dopravíme k vám domů a odborně nainstalujeme.

Záruční i pozáruční servis
Plnou funkčnost zajistíme v rámci záručního i pozáručního období, s jakýmkoliv problémem vám rádi pomůžeme. 

Možné financování úvěrem či formou splátkového programu
Rádi Vám poradíme s možnostmi financování, na výběr máte několik finančních produktů.

 

Výhody značky KUCHYNĚ gorenje oproti konkurentům

Jistota silné firmy s tradicí, která je součástí nadnárodní skupiny Gorenje (vs. případ insolvence či konce některých kuchyňských firem v roce 2012).

Příznivá cena v kombinaci s prodejními akcemi a akcemi našich partnerů, exkluzivně v síti studií KUCHYNĚ gorenje. Kvalita za tržní ceny, zajímavá cena a provedení produktů. 

Nadstandardní služby a výhodné prodejní akceslevy a bonusy na kuchyně i spotřebiče, návrh a doprava ZDARMA atd.

Moderní podpora prodeje prostřednictvím špičkového kreslicího programu CARAT, který nabízí inspirativní vizualizace.

Odbornost našich prodejců a zákaznicky orientovaný přístup.

Sladění kuchyňského nábytku a spotřebičů jedné značky.

Případné reklamace řešíme rychle, vždy se snažíme maximálně vyhovět zákazníkům.

 

Některé výhody oproti truhlářům

100 % garance dodání kuchyňského nábytku.

Korektní řešení případných problému a reklamací i po ukončení zakázky dáno zázemím silné firmy.

Specializace a dělba práce. V našich kuchyňských studiích se primárně soustředíme na přípravu zakázky. Výrobu a montáž zajišťují další týmy profesionálů, zatímco truhlář často musí dělat vše sám.

Truhlář často nemá k dispozici profesionální kreslicí program, který nabídne zákazníkovi kvalitní vizualizaci a rovněž dokáže podchytit všechny potřebné detaily nábytku důležité pro jeho správnou funkci a montáž.

Nabízíme kompletní služby a sledujeme trendy.

 

Některé výhody oproti diskontním prodejcům

Orientujeme se na individuální zakázkovou výrobu, kde každá kuchyň je originálem „na míru“. 

Vysoká kvalita provedení, funkčnost a design.  Diskontní prodejci nabízejí převážně „sektorové“ řešení nábytku, často na úkor kvality a designu.

Nabízíme vysoký zákaznický komfort a zázemí kuchyňského studia. Prodej tak neprobíhá na rušné, velké ploše mezi dalšími vystavenými výrobky. 

Nabídka širší škály materiálů, doplňků, příslušenství a služeb